Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > MMF204FRE68K1
Permintaan Quote
Melayu
MMF204FRE68K1
  • Nombor Bahagian
    MMF204FRE68K1
  • Penerangan
    RES SMD 1% 0.4W MELF
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
  • Mod panel
    68.1 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.4W
  • Pakej / Kes
    MELF, 0204
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Penerangan terperinci
    68.1 kOhms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film