Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > MMF207FRE5R76
Permintaan Quote
Melayu
MMF207FRE5R76
  • Nombor Bahagian
    MMF207FRE5R76
  • Penerangan
    RES SMD 1% 0.6W MELF
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Mod panel
    5.76 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.6W
  • Pakej / Kes
    MELF, 0207
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Penerangan terperinci
    5.76 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film