Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > MMP100FRE19K1
Permintaan Quote
Melayu
MMP100FRE19K1
  • Nombor Bahagian
    MMP100FRE19K1
  • Penerangan
    RES SMD 1% 1W MELF
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Mod panel
    19.1 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Pakej / Kes
    MELF, 0207
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Penerangan terperinci
    19.1 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film