Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > MMP100FRF2K49
Permintaan Quote
Melayu
MMP100FRF2K49
  • Nombor Bahagian
    MMP100FRF2K49
  • Penerangan
    RES SMD 1% 1W MELF
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Mod panel
    2.49 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Penerangan terperinci
    2.49 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film