Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > MMP200FRE12R1
Permintaan Quote
Melayu
623662
MMP200FRE12R1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
6000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MMP200FRE12R1
  • Penerangan
    RES SMD 1% 2W MELF
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    MELF
  • Saiz / Dimensi
    0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
  • Siri
    MMP
  • Mod panel
    12.1 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    MELF, 0309
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    12.1 Ohms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film