Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > MMP200FRE510R
Permintaan Quote
Melayu
226874
MMP200FRE510R
  • Nombor Bahagian
    MMP200FRE510R
  • Penerangan
    RES SMD 1% 2W MELF
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
  • Mod panel
    510 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Penerangan terperinci
    510 Ohms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film