Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > PSM7WSJB-22R
Permintaan Quote
Melayu
6106702Image PSM7WSJB-22R.Yageo
PSM7WSJB-22R
  • Nombor Bahagian
    PSM7WSJB-22R
  • Penerangan
    RES 22 OHM 7W 5% RADIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.984" L x 0.354" W (25.00mm x 9.00mm)
  • Siri
    PSM
  • Mod panel
    22 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    7W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 350°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.409" (10.40mm)
  • ciri-ciri
    Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    22 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound