Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > PSP700JB-2K2
Permintaan Quote
Melayu
5962570Image PSP700JB-2K2.Yageo
PSP700JB-2K2
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
600+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PSP700JB-2K2
  • Penerangan
    RES 2.2K OHM 7W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.252" Square x 1.496" L (6.40mm x 38.00mm)
  • Siri
    PSP
  • Mod panel
    2.2 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    7W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 350°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    2.2 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound