Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RT0201FRE0734KL
Permintaan Quote
Melayu
6952847Image RT0201FRE0734KL.Yageo
RT0201FRE0734KL
  • Nombor Bahagian
    RT0201FRE0734KL
  • Penerangan
    RES SMD 34K OHM 1% 1/20W 0201
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Mod panel
    34 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.05W, 1/20W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.010" (0.26mm)
  • Penerangan terperinci
    34 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film