Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RT0402FRE072K8L
Permintaan Quote
Melayu
990979Image RT0402FRE072K8L.Yageo
RT0402FRE072K8L
  • Nombor Bahagian
    RT0402FRE072K8L
  • Penerangan
    RES SMD 2.8K OHM 1% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Mod panel
    2.8 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.014" (0.35mm)
  • Penerangan terperinci
    2.8 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film