Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RT0402FRE074K7L
Permintaan Quote
Melayu
5311231Image RT0402FRE074K7L.YAGEO
RT0402FRE074K7L
  • Nombor Bahagian
    RT0402FRE074K7L
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Mod panel
    4.7 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    0402 (1005 Metric)
  • Nama lain
    YAG3347DKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.014" (0.35mm)
  • Penerangan terperinci
    4.7 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film