Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RT0603FRE07237KL
Permintaan Quote
Melayu
3436936Image RT0603FRE07237KL.Yageo
RT0603FRE07237KL
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RT0603FRE07237KL
  • Penerangan
    RES SMD 237K OHM 1% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Siri
    RT
  • Mod panel
    237 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    237 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film