Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RT0603FRE074R22L
Permintaan Quote
Melayu
2704432Image RT0603FRE074R22L.Yageo
RT0603FRE074R22L
  • Nombor Bahagian
    RT0603FRE074R22L
  • Penerangan
    RES SMD 4.22 OHM 1% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Mod panel
    4.22 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Penerangan terperinci
    4.22 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film