Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RT0805FRE0710RL
Permintaan Quote
Melayu
3857107Image RT0805FRE0710RL.Yageo
RT0805FRE0710RL
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RT0805FRE0710RL
  • Penerangan
    RES SMD 10 OHM 1% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
    RT
  • Mod panel
    10 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    RT0805FRE0710RL-ND
    YAG5974TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    10 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film