Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RT0805FRE07160KL
Permintaan Quote
Melayu
4055725Image RT0805FRE07160KL.Yageo
RT0805FRE07160KL
  • Nombor Bahagian
    RT0805FRE07160KL
  • Penerangan
    RES SMD 160K OHM 1% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    160 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Penerangan terperinci
    160 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film