Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RT1206FRE0712K7L
Permintaan Quote
Melayu
5824899Image RT1206FRE0712K7L.Yageo
RT1206FRE0712K7L
  • Nombor Bahagian
    RT1206FRE0712K7L
  • Penerangan
    RES SMD 12.7K OHM 1% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
  • Siri
    RT
  • Mod panel
    12.7 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    12.7 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film