Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RT1206FRE071R96L
Permintaan Quote
Melayu
648926
RT1206FRE071R96L
  • Nombor Bahagian
    RT1206FRE071R96L
  • Penerangan
    RES 1.96 OHM 1% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
  • Siri
    RT
  • Mod panel
    1.96 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1.96 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film