Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RT1206FRE07220KL
Permintaan Quote
Melayu
4434463Image RT1206FRE07220KL.Yageo
RT1206FRE07220KL
  • Nombor Bahagian
    RT1206FRE07220KL
  • Penerangan
    RES SMD 220K OHM 1% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Kerja
    0.25W, 1/4W
  • Voltan - Breakdown
    1206
  • Ketebalan (Max)
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
  • Siri
    RT
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • polarisasi
    1206 (3216 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    RT1206FRE07220KL
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant
  • FIFO
    2
  • berkembang Penerangan
    220k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±1%
  • Penerangan
    RES SMD 220K OHM 1% 1/4W 1206