Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RT1206FRE078K25L
Permintaan Quote
Melayu
5773717Image RT1206FRE078K25L.Yageo
RT1206FRE078K25L
  • Nombor Bahagian
    RT1206FRE078K25L
  • Penerangan
    RES SMD 8.25K OHM 1% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
  • Mod panel
    8.25 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    8.25 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film