Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RT1210FRE073K65L
Permintaan Quote
Melayu
3508357Image RT1210FRE073K65L.Yageo
RT1210FRE073K65L
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RT1210FRE073K65L
  • Penerangan
    RES SMD 3.65K OHM 1% 1/4W 1210
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1210
  • Saiz / Dimensi
    0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
  • Siri
    RT
  • Mod panel
    3.65 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1210 (3225 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    3.65 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film