Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RT2010BKB07249RL
Permintaan Quote
Melayu
3125912Image RT2010BKB07249RL.Yageo
RT2010BKB07249RL
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RT2010BKB07249RL
  • Penerangan
    RES SMD 249 OHM 0.1% 1/2W 2010
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Kerja
    0.5W, 1/2W
  • Voltan - Breakdown
    2010
  • Ketebalan (Max)
    ±10ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Siri
    RT
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • polarisasi
    2010 (5025 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    RT2010BKB07249RL
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant
  • FIFO
    2
  • berkembang Penerangan
    249 Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±0.1%
  • Penerangan
    RES SMD 249 OHM 0.1% 1/2W 2010