Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > Z8F082APB020SC
Permintaan Quote
Melayu
Z8F082APB020SC
  • Nombor Bahagian
    Z8F082APB020SC
  • Penerangan
    IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    2.7 V ~ 3.6 V
  • Speed
    20MHz
  • Siri
    Encore!® XP®
  • RAM Saiz
    1K x 8
  • Jenis Program Memory
    FLASH
  • Saiz Program Memory
    8KB (8K x 8)
  • Peripherals
    Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    8-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Jenis Oscillator
    Internal
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Bilangan I / O
    6
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Saiz EEPROM
  • Penerangan terperinci
    eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH