Rumah > Produk > Kabel, Wires - Pengurusan > Hubungan kabel dan kabel Lacing > CT15BK50-C
Permintaan Quote
Melayu
5115859Image CT15BK50-C.3M
CT15BK50-C
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CT15BK50-C
  • Penerangan
    15" BLACK 50LB CABLE TIE
  • Model ECAD
  • Wire Jenis / kabel Tie
    Standard, Locking
  • lebar
    0.181" (4.60mm)
  • Kekuatan tegangan
    50 lbs (22.68 kg)
  • Siri
  • pembungkusan
    100 per Pkg
  • Nama lain
    3M122BKC
    CT15BK50C
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • bahan
    Polyamide (PA66), Nylon 6/6
  • Pengilang Standard Lead Time
    3 Weeks
  • Panjang - Anggaran
    14.50"
  • Panjang - Sebenarnya
    1.217' (370.84mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    UV Resistant
  • Penerangan terperinci
    Standard, Locking Black 4.00" (101.60mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 1.217' (370.84mm)
  • warna
    Black
  • Diameter Fail
    4.00" (101.60mm)