Rumah > Produk > Kabel, Wires - Pengurusan > Hubungan kabel dan kabel Lacing > CT15NT50S-L
Permintaan Quote
Melayu
2306093Image CT15NT50S-L.3M
CT15NT50S-L
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CT15NT50S-L
  • Penerangan
    15" NATURAL 50LB CBL TIE 1=1PC
  • Model ECAD
  • Wire Jenis / kabel Tie
    Standard, Locking
  • lebar
    0.180" (4.57mm)
  • Kekuatan tegangan
    50 lbs (22.68 kg)
  • Siri
  • pembungkusan
    50 per Pkg
  • Nama lain
    3M122MTL
    CT15NT50SL
  • pemasangan Jenis
    Screw Mount, Mounting Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • bahan
    Polyamide (PA66), Nylon 6/6
  • Pengilang Standard Lead Time
    3 Weeks
  • Panjang - Anggaran
    15.00"
  • Panjang - Sebenarnya
    1.260' (384.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    Standard, Locking Natural 4.00" (101.60mm) 0.180" (4.57mm) 50 lbs (22.68 kg) 1.260' (384.00mm)
  • warna
    Natural
  • Diameter Fail
    4.00" (101.60mm)