Rumah > Produk > Cable Assemblies > Segi empat tepat Cable Assemblies > M3CCK-6006J
Permintaan Quote
Melayu
6172458Image M3CCK-6006J.3M
M3CCK-6006J
  • Nombor Bahagian
    M3CCK-6006J
  • Penerangan
    IDC CABLE - MKC60K/MC60G/MKC60K
  • Pitch - Penyambung
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - Cable
    0.050" (1.27mm)
  • Bilangan Jawatan
    60
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Panjang
    0.500' (152.40mm, 6.00")
  • Penerangan terperinci
    60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")