Rumah > Produk > Cable Assemblies > Segi empat tepat Cable Assemblies > M3CEK-1006J
Permintaan Quote
Melayu
6576822Image M3CEK-1006J.3M
M3CEK-1006J
  • Nombor Bahagian
    M3CEK-1006J
  • Penerangan
    IDC CABLE - MKC10K/MC10G/MCE10K
  • Pitch - Penyambung
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - Cable
    0.050" (1.27mm)
  • Bilangan Jawatan
    10
  • Panjang
    0.500' (152.40mm, 6.00")
  • Penerangan terperinci
    10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Card Edge 0.500' (152.40mm, 6.00")