Permintaan Quote
Melayu
6895
74F652SC
  • Nombor Bahagian
    74F652SC
  • Penerangan
    IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    24-SOIC
  • Siri
    74F
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Jenis output
    3-State
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Bilangan Elements
    1
  • Bilangan Bits per Element
    8
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Jenis Logik
    Transceiver, Non-Inverting
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis Input
  • Penerangan terperinci
    Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 24-SOIC
  • Semasa - Output tinggi, rendah
    15mA, 64mA