Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Registers Shift - logik > 74F673ASPC
Permintaan Quote
Melayu
74F673ASPC
  • Nombor Bahagian
    74F673ASPC
  • Penerangan
    IC REGISTER SHIFT 16BIT 24-DIP
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    24-PDIP
  • Siri
    74F
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    24-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Jenis output
    Tri-State
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C