Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-61425K-C1-R0
Permintaan Quote
Melayu
2636366Image ATS-61425K-C1-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-61425K-C1-R0
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ATS-61425K-C1-R0
  • Penerangan
    MAXIGRIP FANSINK 42.5X14.5MM
  • Model ECAD
  • lebar
    1.673" (42.49mm)
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    1.60°C/W @ 200 LFM
  • bentuk
    Square, Pin Fins
  • Siri
    fanSINK, maxiGRIP
  • Kuasa Penyebaran @ suhu Rise
  • pakej disejukkan
    BGA
  • Nama lain
    ATS1436
    ATS61425KC1R0
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • bahan Selesai
    Black Anodized
  • bahan
    Aluminum
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Panjang
    1.673" (42.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.571" (14.50mm)