Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-61425W-C1-R0
Permintaan Quote
Melayu
5941529Image ATS-61425W-C1-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-61425W-C1-R0
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ATS-61425W-C1-R0
  • Penerangan
    MAXIGRIP FANSINK 42.5X24.5MM
  • Model ECAD
  • lebar
    1.673" (42.50mm)
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    1.20°C/W @ 200 LFM
  • bentuk
    Square, Pin Fins
  • Siri
    fanSINK, maxiGRIP
  • Kuasa Penyebaran @ suhu Rise
  • pakej disejukkan
    BGA
  • Nama lain
    ATS1458
    ATS61425WC1R0
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • bahan Selesai
    Black Anodized
  • bahan
    Aluminum
  • Panjang
    1.673" (42.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.965" (24.50mm)