Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > MB65S15K
Permintaan Quote
Melayu
3612534Image MB65S15K.Ault / SL Power
MB65S15K
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MB65S15K
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 15V 65W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    15V
  • Voltan - Pengasingan
    4.5kV
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Open Frame
  • Saiz / Dimensi
    3.50" L x 2.00" W x 1.30" H (88.9mm x 50.8mm x 33.1mm)
  • Siri
    MB65S
  • Kuasa (Watt)
    65W
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Beban minimum yang diperlukan
    No
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Adjustable Output, Universal Input
  • kecekapan
    88%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    4.3A