Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > MB65S24K
Permintaan Quote
Melayu
6438020Image MB65S24K.Ault / SL Power
MB65S24K
  • Nombor Bahagian
    MB65S24K
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 24V 65W
  • Voltan - Output 1
    24V
  • Voltan - Pengasingan
    4.5kV
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Saiz / Dimensi
    3.50" L x 2.00" W x 1.30" H (88.9mm x 50.8mm x 33.1mm)
  • Kuasa (Watt)
    65W
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • kecekapan
    89%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.7A 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    2.7A