Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > PFC250-1024F
Permintaan Quote
Melayu
2091696Image PFC250-1024F.Bel
PFC250-1024F
  • Nombor Bahagian
    PFC250-1024F
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 24V 250W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    24V
  • Voltan - Pengasingan
    2.6kV
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    10.00" L x 4.75" W x 2.50" H (254.0mm x 120.7mm x 63.5mm)
  • Siri
    PFC250
  • Kuasa (Watt)
    250W
  • Nama lain
    PFC250-1024F-ND
    PFC2501024F
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Beban minimum yang diperlukan
    No
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • ciri-ciri
  • kecekapan
    75%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10.5A 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    10.5A
  • kelulusan
    CE
  • aplikasi
    ITE (Commercial)
PFC250-1024
PFC250-1024
Penerangan: AC/DC CONVERTER 24V 250W