Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > PFC250-4530G
Permintaan Quote
Melayu
PFC250-4530G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PFC250-4530G
  • Penerangan
    AC/DC CNVRTR 5V 3.3V 2X12V 250W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
    12V
  • Voltan - Output 3
    12V
  • Voltan - Output 2
    3.3V
  • Voltan - Output 1
    5V
  • Voltan - Pengasingan
    2.6kV
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    8.50" L x 4.75" W x 2.00" H (215.9mm x 120.7mm x 50.8mm)
  • Siri
    PFC250
  • Kuasa (Watt)
    250W
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    4
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Beban minimum yang diperlukan
    Yes
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
  • kecekapan
    75%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 4 Output 5V 3.3V 12V 12V 40A, 20A, 6A, 3A 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    40A, 20A, 6A, 3A