Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC5022F-470
Permintaan Quote
Melayu
2313175Image SC5022F-470.Bel
SC5022F-470
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
250+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SC5022F-470
  • Penerangan
    FIXED IND 47UH 2.8A 86 MOHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SC5022F
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    47µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.280" (7.11mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    47µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 86 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    86 mOhm Max
  • Rating Semasa
    2.8A
  • Semasa - Ketepuan
    4.5A
SC5022F-681
SC5022F-681
Penerangan: FIXED IND 680UH 680MA 1.24 OHM
Pengilang: Bel
SC5022FH-1R5
SC5022FH-1R5
Penerangan: FIXED IND 1.5UH 14.2A 4 MOHM SMD
Pengilang: Bel
SC5022FH-150
SC5022FH-150
Penerangan: FIXED IND 15UH 4.8A 32 MOHM SMD
SC5022F-680
SC5022F-680
Penerangan: FIXED IND 68UH 2.36A 130 MOHM
SC5022F-3R3
SC5022F-3R3
Penerangan: FIXED IND 3.3UH 8A 15 MOHM SMD
SC5022F-102
SC5022F-102
Penerangan: FIXED IND 1MH 580MA 1.8 OHM SMD
SC5022F-6R8
SC5022F-6R8
Penerangan: FIXED IND 6.8UH 5.6A 25 MOHM SMD
SC5022F-5R6
SC5022F-5R6
Penerangan: FIXED IND 5.6UH 6.3A 20 MOHM SMD
SC5022F-330
SC5022F-330
Penerangan: FIXED IND 33UH 3.3A 66 MOHM SMD
SC5022F-150
SC5022F-150
Penerangan: FIXED IND 15UH 4.5A 36 MOHM SMD
SC5022F-4R7
SC5022F-4R7
Penerangan: FIXED IND 4.7UH 7.1A 19 MOHM SMD
SC5022F-151
SC5022F-151
Penerangan: FIXED IND 150UH 1.6A 250 MOHM
SC5022FH-100
SC5022FH-100
Penerangan: FIXED IND 10UH 6A 26 MOHM SMD
SC5022F-221
SC5022F-221
Penerangan: FIXED IND 220UH 1.2A 380 MOHM
SC5022F-220
SC5022F-220
Penerangan: FIXED IND 22UH 3.9A 47 MOHM SMD
SC5022F-1R0
SC5022F-1R0
Penerangan: FIXED IND 1UH 10.5A 9 MOHM SMD
SC5022F-331
SC5022F-331
Penerangan: FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD
SC5022F-2R2
SC5022F-2R2
Penerangan: FIXED IND 2.2UH 9A 14 MOHM SMD
SC5022FH-220
SC5022FH-220
Penerangan: FIXED IND 22UH 3.6A 50 MOHM SMD
SC5022F-471
SC5022F-471
Penerangan: FIXED IND 470UH 800MA 850 MOHM