Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC5022F-6R8
Permintaan Quote
Melayu
5570502Image SC5022F-6R8.Bel
SC5022F-6R8
Dalam stok
250+
  • Nombor Bahagian
    SC5022F-6R8
  • Penerangan
    FIXED IND 6.8UH 5.6A 25 MOHM SMD
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
  • Siri
    SC5022F
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    6.8µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.280" (7.11mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 5.6A 25 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    25 mOhm Max
  • Rating Semasa
    5.6A
  • Semasa - Ketepuan
    11.5A
SC5022FH-3R3
SC5022FH-3R3
Penerangan: FIXED IND 3.3UH 9.4A 9 MOHM SMD
Pengilang: Bel
SC5022F-471
SC5022F-471
Penerangan: FIXED IND 470UH 800MA 850 MOHM
Pengilang: Bel
SC5022F-331
SC5022F-331
Penerangan: FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD
SC5022F-470
SC5022F-470
Penerangan: FIXED IND 47UH 2.8A 86 MOHM SMD
SC5022F-2R2
SC5022F-2R2
Penerangan: FIXED IND 2.2UH 9A 14 MOHM SMD
SC5022FH-2R7
SC5022FH-2R7
Penerangan: FIXED IND 2.7UH 10A 8 MOHM SMD
SC5022FH-220
SC5022FH-220
Penerangan: FIXED IND 22UH 3.6A 50 MOHM SMD
SC5022F-680
SC5022F-680
Penerangan: FIXED IND 68UH 2.36A 130 MOHM
SC5022FH-3R9
SC5022FH-3R9
Penerangan: FIXED IND 3.9UH 9A 10 MOHM SMD
SC5022FH-6R8
SC5022FH-6R8
Penerangan: FIXED IND 6.8UH 6.5A 18 MOHM SMD
SC5022FH-4R7
SC5022FH-4R7
Penerangan: FIXED IND 4.7UH 8A 14 MOHM SMD
SC5022F-3R3
SC5022F-3R3
Penerangan: FIXED IND 3.3UH 8A 15 MOHM SMD
SC5022FH-2R2
SC5022FH-2R2
Penerangan: FIXED IND 2.2UH 12A 6.1 MOHM SMD
SC5022F-681
SC5022F-681
Penerangan: FIXED IND 680UH 680MA 1.24 OHM
SC5022FH-1R5
SC5022FH-1R5
Penerangan: FIXED IND 1.5UH 14.2A 4 MOHM SMD
SC5022F-4R7
SC5022F-4R7
Penerangan: FIXED IND 4.7UH 7.1A 19 MOHM SMD
SC5022FH-150
SC5022FH-150
Penerangan: FIXED IND 15UH 4.8A 32 MOHM SMD
SC5022FH-100
SC5022FH-100
Penerangan: FIXED IND 10UH 6A 26 MOHM SMD
SC5022F-330
SC5022F-330
Penerangan: FIXED IND 33UH 3.3A 66 MOHM SMD
SC5022F-5R6
SC5022F-5R6
Penerangan: FIXED IND 5.6UH 6.3A 20 MOHM SMD