Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC5022FH-3R3
Permintaan Quote
Melayu
807787Image SC5022FH-3R3.Bel
SC5022FH-3R3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
250+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SC5022FH-3R3
  • Penerangan
    FIXED IND 3.3UH 9.4A 9 MOHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.880" L x 0.640" W (22.35mm x 16.26mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SC5022FH
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    3.3µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 9.4A 9 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    9 mOhm Max
  • Rating Semasa
    9.4A
  • Semasa - Ketepuan
    17A
SC5040F-150
SC5040F-150
Penerangan: FIXED IND 15UH 8A 23.5 MOHM SMD
Pengilang: Bel
SC5022FH-150
SC5022FH-150
Penerangan: FIXED IND 15UH 4.8A 32 MOHM SMD
Pengilang: Bel
SC5022F-681
SC5022F-681
Penerangan: FIXED IND 680UH 680MA 1.24 OHM
SC5040F-100
SC5040F-100
Penerangan: FIXED IND 10UH 9.5A 15.7 MOHM
SC5022F-6R8
SC5022F-6R8
Penerangan: FIXED IND 6.8UH 5.6A 25 MOHM SMD
SC5022FH-220
SC5022FH-220
Penerangan: FIXED IND 22UH 3.6A 50 MOHM SMD
SC5022FH-2R7
SC5022FH-2R7
Penerangan: FIXED IND 2.7UH 10A 8 MOHM SMD
SC503J4J
SC503J4J
Penerangan: THERMISTOR NTC 50KOHM 3892K BEAD
Pengilang: U.S. Sensor
SC5022FH-6R8
SC5022FH-6R8
Penerangan: FIXED IND 6.8UH 6.5A 18 MOHM SMD
SC5022FH-4R7
SC5022FH-4R7
Penerangan: FIXED IND 4.7UH 8A 14 MOHM SMD
SC5022F-680
SC5022F-680
Penerangan: FIXED IND 68UH 2.36A 130 MOHM
SC5022FH-3R9
SC5022FH-3R9
Penerangan: FIXED IND 3.9UH 9A 10 MOHM SMD
SC5040F-101
SC5040F-101
Penerangan: FIXED IND 100UH 2.8A 146 MOHM
SC5022F-5R6
SC5022F-5R6
Penerangan: FIXED IND 5.6UH 6.3A 20 MOHM SMD
SC5022FH-1R5
SC5022FH-1R5
Penerangan: FIXED IND 1.5UH 14.2A 4 MOHM SMD
SC5022FH-100
SC5022FH-100
Penerangan: FIXED IND 10UH 6A 26 MOHM SMD
SC502S
SC502S
Penerangan: CONTROLLER 5-WIRE SER RESISTIVE
Pengilang: 3M
SC5022FH-2R2
SC5022FH-2R2
Penerangan: FIXED IND 2.2UH 12A 6.1 MOHM SMD
SC5022FH-R47
SC5022FH-R47
Penerangan: FIXED IND 470NH 20A 2 MOHM SMD
SC5022FH-R82
SC5022FH-R82
Penerangan: FIXED IND 820NH 17A 2.6 MOHM SMD