Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC53FU-471
Permintaan Quote
Melayu
4115389Image SC53FU-471.Bel
SC53FU-471
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SC53FU-471
  • Penerangan
    FIXED IND 470UH 200MA 6.9 OHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SC53FU
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    470µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.126" (3.20mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    470µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 6.9 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    6.9 Ohm Max
  • Rating Semasa
    200mA
  • Semasa - Ketepuan
    210mA
SC53FU-820
SC53FU-820
Penerangan: FIXED IND 82UH 500MA 1 OHM SMD
Pengilang: Bel
SC53FU-561
SC53FU-561
Penerangan: FIXED IND 560UH 180MA 7.5 OHM
Pengilang: Bel
SC53FU-3R3
SC53FU-3R3
Penerangan: FIXED IND 3.3UH 2.5A 70 MOHM SMD
SC53FU-6R8
SC53FU-6R8
Penerangan: FIXED IND 6.8UH 1.6A 104 MOHM
SC53FU-390
SC53FU-390
Penerangan: FIXED IND 39UH 740MA 500 MOHM
SC53FU-2R7
SC53FU-2R7
Penerangan: FIXED IND 2.7UH 3A 57 MOHM SMD
SC53FU-5R6
SC53FU-5R6
Penerangan: FIXED IND 5.6UH 1.86A 91 MOHM
SC53FU-680
SC53FU-680
Penerangan: FIXED IND 68UH 540MA 850 MOHM
SC53FU-4R7
SC53FU-4R7
Penerangan: FIXED IND 4.7UH 2A 89 MOHM SMD
SC53FU-821
SC53FU-821
Penerangan: FIXED IND 820UH 150MA 10.4 OHM
SC53FU-560
SC53FU-560
Penerangan: FIXED IND 56UH 600MA 690 MOHM
SC53FU-470
SC53FU-470
Penerangan: FIXED IND 47UH 660MA 610 MOHM
SC53FU-270
SC53FU-270
Penerangan: FIXED IND 27UH 880MA 350 MOHM
SC53FU-331
SC53FU-331
Penerangan: FIXED IND 330UH 250MA 4.3 OHM
SC53FU-391
SC53FU-391
Penerangan: FIXED IND 390UH 230MA 4.8 OHM
SC53FU-271
SC53FU-271
Penerangan: FIXED IND 270UH 280MA 3.3 OHM
SC53FU-2R2
SC53FU-2R2
Penerangan: FIXED IND 2.2UH 3.5A 51 MOHM SMD
SC53FU-330
SC53FU-330
Penerangan: FIXED IND 33UH 800MA 430 MOHM
SC53FU-681
SC53FU-681
Penerangan: FIXED IND 680UH 170MA 9.2 OHM
SC53FU-8R2
SC53FU-8R2
Penerangan: FIXED IND 8.2UH 1.5A 117 MOHM