Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC53FU-821
Permintaan Quote
Melayu
3617895Image SC53FU-821.Bel
SC53FU-821
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    SC53FU-821
  • Penerangan
    FIXED IND 820UH 150MA 10.4 OHM
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
  • Siri
    SC53FU
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    820µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.126" (3.20mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    820µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 10.4 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    10.4 Ohm Max
  • Rating Semasa
    150mA
  • Semasa - Ketepuan
    150mA
SC53FU-470
SC53FU-470
Penerangan: FIXED IND 47UH 660MA 610 MOHM
Pengilang: Bel
SC53LC-220
SC53LC-220
Penerangan: FIXED IND 22UH 1.28A 190 MOHM
Pengilang: Bel
SC53LC-330
SC53LC-330
Penerangan: FIXED IND 33UH 1.09A 288 MOHM
SC53LC-101
SC53LC-101
Penerangan: FIXED IND 100UH 580MA 860 MOHM
SC53LC-151
SC53LC-151
Penerangan: FIXED IND 150UH 460MA 1.24 OHM
SC53LC-3R3
SC53LC-3R3
Penerangan: FIXED IND 3.3UH 3.42A 51 MOHM
SC53FU-6R8
SC53FU-6R8
Penerangan: FIXED IND 6.8UH 1.6A 104 MOHM
SC53LC-150
SC53LC-150
Penerangan: FIXED IND 15UH 1.6A 126 MOHM SMD
SC53FU-5R6
SC53FU-5R6
Penerangan: FIXED IND 5.6UH 1.86A 91 MOHM
SC53LC-221
SC53LC-221
Penerangan: FIXED IND 220UH 390MA 2.04 OHM
SC53FU-681
SC53FU-681
Penerangan: FIXED IND 680UH 170MA 9.2 OHM
SC53FU-471
SC53FU-471
Penerangan: FIXED IND 470UH 200MA 6.9 OHM
SC53FU-560
SC53FU-560
Penerangan: FIXED IND 56UH 600MA 690 MOHM
SC53FU-8R2
SC53FU-8R2
Penerangan: FIXED IND 8.2UH 1.5A 117 MOHM
SC53FU-561
SC53FU-561
Penerangan: FIXED IND 560UH 180MA 7.5 OHM
SC53LC-100
SC53LC-100
Penerangan: FIXED IND 10UH 2A 105 MOHM SMD
SC53FU-820
SC53FU-820
Penerangan: FIXED IND 82UH 500MA 1 OHM SMD
SC53FU-680
SC53FU-680
Penerangan: FIXED IND 68UH 540MA 850 MOHM
SC53LC-2R0
SC53LC-2R0
Penerangan: FIXED IND 2UH 3.6A 38 MOHM SMD
SC53FU-4R7
SC53FU-4R7
Penerangan: FIXED IND 4.7UH 2A 89 MOHM SMD