Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH1035R-471
Permintaan Quote
Melayu
178056Image SCRH1035R-471.Bel
SCRH1035R-471
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
800+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SCRH1035R-471
  • Penerangan
    FIXED IND 470UH 500MA 2.22 OHM
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    SCRH1035R
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    470µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.122" (3.10mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    470µH Shielded Inductor 500mA 2.22 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    2.22 Ohm Max
  • Rating Semasa
    500mA
  • Semasa - Ketepuan
    500mA