Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH1035R-5R6
Permintaan Quote
Melayu
2628992Image SCRH1035R-5R6.Bel
SCRH1035R-5R6
Dalam stok
800+
  • Nombor Bahagian
    SCRH1035R-5R6
  • Penerangan
    FIXED IND 5.6UH 4A 33 MOHM SMD
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
  • Siri
    SCRH1035R
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    5.6µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.122" (3.10mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    5.6µH Shielded Inductor 4A 33 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    33 mOhm Max
  • Rating Semasa
    4A
  • Semasa - Ketepuan
    4A