Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH105-471
Permintaan Quote
Melayu
3491641Image SCRH105-471.Bel
SCRH105-471
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    SCRH105-471
  • Penerangan
    FIXED IND 470UH 450MA 2.6 OHM
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
  • Siri
    SCRH105
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    470µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    470µH Shielded Inductor 450mA 2.6 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    2.6 Ohm Max
  • Rating Semasa
    450mA
  • Semasa - Ketepuan
    550mA