Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH105-5R6
Permintaan Quote
Melayu
3415819Image SCRH105-5R6.Bel
SCRH105-5R6
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    SCRH105-5R6
  • Penerangan
    FIXED IND 5.6UH 3.59A 45 MOHM
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
  • Siri
    SCRH105
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    5.6µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    5.6µH Shielded Inductor 3.59A 45 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    45 mOhm Max
  • Rating Semasa
    3.59A
  • Semasa - Ketepuan
    6.5A