Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH123-470
Permintaan Quote
Melayu
5720264Image SCRH123-470.Bel
SCRH123-470
Dalam stok
800+
  • Nombor Bahagian
    SCRH123-470
  • Penerangan
    FIXED IND 47UH 1.5A 268 MOHM SMD
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
  • Siri
    SCRH123
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    47µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.150" (3.80mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    47µH Shielded Inductor 1.5A 268 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    268 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1.5A
  • Semasa - Ketepuan
    2.3A