Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH123-471
Permintaan Quote
Melayu
1528893Image SCRH123-471.Bel
SCRH123-471
Dalam stok
800+
  • Nombor Bahagian
    SCRH123-471
  • Penerangan
    FIXED IND 470UH 450MA 2.3 OHM
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
  • Siri
    SCRH123
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    470µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.150" (3.80mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    470µH Shielded Inductor 450mA 2.3 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    2.3 Ohm Max
  • Rating Semasa
    450mA
  • Semasa - Ketepuan
    700mA