Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH5D18-270
Permintaan Quote
Melayu
1234133Image SCRH5D18-270.Bel
SCRH5D18-270
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    SCRH5D18-270
  • Penerangan
    FIXED IND 27UH 900MA 330 MOHM
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
  • Siri
    SCRH5D18
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    10kHz
  • inductance
    27µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    27µH Shielded Inductor 900mA 330 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    330 mOhm Max
  • Rating Semasa
    900mA
  • Semasa - Ketepuan
    750mA