Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH5D18-820
Permintaan Quote
Melayu
4452134Image SCRH5D18-820.Bel
SCRH5D18-820
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SCRH5D18-820
  • Penerangan
    FIXED IND 82UH 550MA 978 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    SCRH5D18
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    10kHz
  • inductance
    82µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    82µH Shielded Inductor 550mA 978 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    978 mOhm Max
  • Rating Semasa
    550mA
  • Semasa - Ketepuan
    410mA