Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH62B-220
Permintaan Quote
Melayu
5835406Image SCRH62B-220.Bel
SCRH62B-220
  • Nombor Bahagian
    SCRH62B-220
  • Penerangan
    FIXED IND 22UH 990MA 340 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    SCRH62B
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    22µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.126" (3.20mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    22µH Shielded Inductor 990mA 340 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    340 mOhm Max
  • Rating Semasa
    990mA
  • Semasa - Ketepuan
    740mA