Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH62B-7R1
Permintaan Quote
Melayu
881448Image SCRH62B-7R1.Bel
SCRH62B-7R1
  • Nombor Bahagian
    SCRH62B-7R1
  • Penerangan
    FIXED IND 7.1UH 1.53A 110 MOHM
  • Toleransi
    -20%, +40%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm)
  • Siri
    SCRH62B
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    7.1µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.126" (3.20mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    7.1µH Shielded Inductor 1.53A 110 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    110 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1.53A
  • Semasa - Ketepuan
    1.22A