Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH6D38-180
Permintaan Quote
Melayu
6738641Image SCRH6D38-180.Bel
SCRH6D38-180
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    SCRH6D38-180
  • Penerangan
    FIXED IND 18UH 1.5A 92 MOHM SMD
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
  • Siri
    SCRH6D38
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    10kHz
  • inductance
    18µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.157" (4.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    18µH Shielded Inductor 1.5A 92 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    92 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1.5A
  • Semasa - Ketepuan
    1.5A